| Cristina_3547 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca la statusul de mess sa imi apara muzica pe care o ascult? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Pai... exista un program... il descarci de aici : http://www.ymvista.com/......s-changer/ si aici spune si cum il instalezi si utilizezi!
sper sa-ti fiu de folos! Miru

14 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

@ramona: cum iti faci playlist waiting

| JackieSue a răspuns:

Sa asculti muzica de pe mess.

| JackieSue a răspuns:

Sa asculti muzica de pe mess.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Iti trebuie un program din cat stiu

| Cristina_3547 explică:

Deci. mi-am descarcat winamp-ul, mi-am facut un playlist...si acolo am ramas.sad Unde este playlist preferences?

| RamonaMn a răspuns:

Fa-ti un Playlist in Winamp.CLick pe Playlist - Playlist Preferences - General purpose - Yahoo! Messenger Now Playling...
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... tare idea,,, lu ramona eu m am descurcat bine... mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trrebuie sa dai colo jos linga add si dai mp3 si iti alegi muzicaa si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunteti cam booti ca va luati dupa toti fraieri... exista un plug-in numit "Yahoo Messenger Now Playing" il descarci, il instalezi dai click dreapta pe winamp te duci pe options si dai preferences...

dupa te duci la "General Purpose" si selectezi "Yahoo Messenger Now Playing" si ii dai "Configure selected plug-in"... dupa asta ar trebui sa iti apara "$A - $T ($D)". daca esti pe windows 7 ar trebui sa pornesti winampul cu "Run as Administrator". asta o faci astfel: dai click dreapta pe shortcutul de la winamp si dai properties te duci la "Compatibility" si bifezi "Run as Administrator"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunteti cam booti ca va luati dupa toti fraieri... exista un plug-in numit "Yahoo Messenger Now Playing" il descarci, il instalezi dai click dreapta pe winamp te duci pe options si dai preferences...

dupa te duci la "General Purpose" si selectezi "Yahoo Messenger Now Playing" si ii dai "Configure selected plug-in"... dupa asta ar trebui sa iti apara "$A - $T ($D)". daca esti pe windows 7 ar trebui sa pornesti winampul cu "Run as Administrator". asta o faci astfel: dai click dreapta pe shortcutul de la winamp si dai properties te duci la "Compatibility" si bifezi "Run as Administrator"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si iti dai cu capul de peretii si atunci iti aparelaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai asculti

| fanutz a răspuns:

Daca ai messenger 9 te duci sus in dreapta unde scrie messenger dai preferences dupa aceea iahoo miusic selectezi prima casuta apoi dai aply si dupa aceea ok