| Sἶrenἶa a întrebat:

Heii :*. ce sa fac sa nu se mai blocheze statusul cand e o melodie pusa din winap. happy

Răspuns Câştigător
| v1sE a răspuns:

Ca sa nu se mai blocheze statusul, in Winamp apasati CTRL+P si din fereastra care apare va duceti, in partea stanga, jos, la GENERAL PURPOSE.
De aici selectati Yahoo! Messenger Now Playing si dupa aia apasati butonul CONFIGURE.
In fereastra care v-a aparut, in dreapta sus, trebuie sa aveti asa: $A – $T ($D)
! De obicei aici mai era pus inca un $P dupa. Stergeti-l, pentru ca asta cauzeaza blocarea statusului!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai usor e asa tongue Messenger>Privacy options>la tab-ul cu privacy debifezi aia "Allow plugins to set clickable..." si gata, nu ti se mai schimb si blocheaza statusul tongue

| Slavian a răspuns:

Sa folosesti alt player sau mai sterge din fisiere/programe, reinstaleaza YM-ul(iti recomand versiunea noua), incearca sa reinstalezi si winamp-ul.
Daca nu merg acestea, cel mai bine ar fi sa mai inasti inca o data un windows, daca ma intelegi.
Mult noroc!