| Beex a întrebat:

Imi ziceti si mie niste piese acustice? Cant la chitara, si vreau sa invat ceva piese, numa ca nu mai prea stiu ce sa invat:-s.Aici un video de-al meu: http://www.youtube.com/watch?v=zNUiBEoT71o

4 răspunsuri:
| BiscuitexD a răspuns:

Deci - 30 Sec to Mars-The Kill-Cover by Beex&Denise - ma termina love struck sunteti geniale! xD

| RockForAll a răspuns:

Nickelback-Savin' Me; Oasis-Wonderwall; Three Doors Down-Away from the sun; Nickelback-Rockstar; Limp bizkit-Behind blue eyes; Lifehouse-You and me; Plain White T's-Hey there delilah; Vertical Horizon-Everything You Want; Sper ca o sa te ajute.

| GeorgeCrow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8oJcZ8XdArE Aceasta este o melodie foarte usor de invatat, este frumoasa si este prima mea melodie pe care am invatat-o sa o cant :]. mult noroc.