| LeonardoDiCapra a întrebat:

In cateva zile este ziua de nastere a prietenei mele, si am un cadou special. Vreau sa-i fac un streptease, urmat de o noapte lunga si rosie. Imi puteti da, va rog, niste melodii moderne pe care le pot folosi in timpul dansului? Tot ceea ce am gasit sunt melodii vechi.

5 răspunsuri:
| CristianaMihu a răspuns:

Depinde ce vrei manele sau muzica pop. Daca vrei muzica pop ti.as recomanda Alessia - Hacker de sentimente Anda Adam - Daca ar fi Dj Sava feat. Raluka - Aroma si sunt mai multe

| LeonardoDiCapra explică (pentru CristianaMihu):

De fapt cautam ceva strict pentru streptease. nu manele, si nici muzica R&B, extrem de comerciala, care se difuzeaza la TV. caut ceva nou, si surprinzator, caci as putea sa o duc la un club de streptease, dupa care as putea rade de ea laughing dar cu ce m-ar ajuta? vreau ca ea sa ramana cu gura cascata, si nu doar pentru ca sunt un dansator groaznic :]]

| PVAAVU a răspuns (pentru CristianaMihu):

Se scrie "ti-as"! Se pune cratima nu punct.

| LeonardoDiCapra explică (pentru PVAAVU):

Stiu cum se scrie, multumesc frumos. Treaba e ca suntem oameni, si mai gresim. asta ne caracterizeaza pe noi ca indivizi, nu crezi? :] Oricum, multumesc ca mi-ai atras atentia. apreciez.

| PVAAVU a răspuns (pentru LeonardoDiCapra):

Stiu eu niste melodii pentru ce vrei:
Everybody de Mike candys ft. Evelyne & Tony T
What I might to do de Ben Pearce
Turn up the love de Far East Movement ft. Cover Drive