| DumiY a întrebat:

Buna!
Peste cateva zile este ziua prietenei mele(cea mai buna prietena) si vreau niste mesaje de La multi ani! Nu vreau mesaje comice, ceva mai special. Voi care mi l-ati sugera? Puteti da mai multe si voi alege.
Multumesc.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www. felicitari.ro și după ce ai citit câteva fă una personalizată.
La mulți ani și din partea mea.
Pa, pa.

| DumiY explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi,mai voi uita si pe acolo, poate voi gasi ceva. Eu i-am luat o felicitare si scrie cate ceva pe ea pe coperta si innauntru vreau sa scriu ceva. Si mersi pentru urarea de la multi ani.