| Krixxus a întrebat:

Sall funda happy
am descarcat VideoPad Video Editing si nu stiu cum sa salvez clipul cand termin de editat
m-am uitat pe youtub la un tutorial si acolo e o casuta cu "Save video" dar mie nu imi apare sad
mai are cineva programul si ma poate ajuta
sau daca stiti alt program care sa ma ajute?
aa inca ceva cum pot face sa intorc imaginea?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Te duci in meniu in File-Export Video. Mai departe faci setarile corespunzatoare.
Pentru rotire te duci sus in meniu, unde ai File. Edit... si ai sa gasesti tabul "effect", te duci pe el si ai acolo "rotate".

| Krixxus explică (pentru horia2012):

Ok
de salvat am reusit, dar de rotit nu straight face

| horia2012 a răspuns (pentru Krixxus):

Trebuie sa te pozitionezi pe fotografia respectiva sus unde apar ele, nu jos in"storyline".