| secrets a întrebat:

In materie de bass-uri, credeti ca sunt mai bune cele Harley Benton sau cele Fender? Funda raspunsului care ma convinge.

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Nu ar trebui facuta aceasta comparatie, Fender este o firma cu traditie, cu mult peste Harley Benton.Dar, in caz ca te referi la modelele fender produse de squier, aici nu mai e asa mare diferenta, desigur, tot fenderele vor fi superioare, dar nu cu un asa avantaj. Poate ca pentru un incepator, diferentele la inceput n-o sa fie foarte mari, dar cu timpul, dupa ce capeti experienta, o sa vezi ca basurile ieftine, harley benton au o gramada de neajunsuri.

| secrets explică (pentru Thunderstruck):

Asa ma gandeam si eu dar speram sa ma insel. Vreau sa invat dar nu dispun de banii necesari pentru acel bas Fender pe care mi-l doresc asa ca am sa incep cu un Harley Benton ieftin in timp ce strang banii pentru Fender. Mersi pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| Crissuu9871 a răspuns:

Eu zic spre Harley Benton! Dar acum, alegerea este a ta! happy

| Thunderstruck a răspuns (pentru Crissuu9871):

Manca-mi-ai ouale, daca nu stii ce vorbesti, nu-l induce pe om in eroare pentru o amarata de funda.