| هوراس a întrebat:

Care pedale pentru chitara electrica credeti ca este cea ma buna pentru o chitara harley benton?

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Acceleratie,frana si ambreaj. rolling on the floor

| هوراس explică (pentru Jameson):

Esti un bou :@:@ habar nai despre ce vorbeam doar te bagi in seama numa asa ca esti needucat happy

| Jameson a răspuns (pentru هوراس):

Bou esti tu ca nu sti la gluma. Crezi ca nu stiu despre ce vorbesti?

| هوراس explică:

Pai bai asta nu e gluma asta e deja mistocareala ai grija ca habar nai despre ce e vorba daca ai fi stiut ai fi raspuns corec, tiasi fi dat funda si gata oh go on nu trebuie sa ne areti cine esti tu