| вυттєяƒℓу a întrebat:

Buna!
Luni este ziua mea de nume insa mi-o sarbatoresc duminica.
Vreau si eu niste melodii potrivite, pe care sa dansam, sa placa la toata lumea, rock, pop, dance, house thinking
Funditawinking

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

In primul rand La multi ani, sa fii fericit/a.

Pe trilulilu gasesti niste mix-uri / colaje foarte interesante, poti sa le downloadezi cu script-ul de la getmedia.info

| ivi21 a răspuns:

Multi ani traiasca multi ani traiasca ...La multi ani!
asa deci o melodie when love takes over -david guetta e cea mai potrivita melodie pentru o petrecere
dar si altele tot de la david guetta cauti si tu si alegi care iti plac

| вυттєяƒℓу explică:

Noua, dar nu neaparat, sunt si melodii vechi foarte frumoase

| zghibanvictor99 a răspuns:

Iti dau eu, dar anume, muzica sa fie noua sau veche?