| demidenisa a întrebat:

Ma numesc denisa si am 11 ani. As vrea sa aflu daca Demi Lovato si Joe Jonas mai sunt impreuna.

17 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

S-au despartit ceva timp in urma, iar Joe este acum impreuna cu Ashley Greene si Demi, din pacate e internata intr-o clinica.

| LauraLl a răspuns:

Nuuu mai sunt. si app demi (o proasta) a intrat la ospiciu aleluia

| Danutzu333 a răspuns:

Salut.Joe Jonas acum este impreuna cu Chelsea Staub nu mai este cu Demi Lovato cel putin asa am inteles eu si am vazut poze cu cei doi (Jonas si cu Chelsea) impreuna.

| blackangel96 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna de mult

| Fantomita a răspuns:

Nu, nu e

| AsiSoyYo a răspuns:

Nu de mult

| Maryabaii a răspuns:

Nu mai sunt
pe demi a ajutat-o sa treaca peste toata chestia asta chiar ex-a lui joe

| kingiulian003 a răspuns:

Nu
nu e adevarat unde ai auzit asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, au fost pentru putin, foarte putin timp, dar s`au despartit.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma numesc anonim si am 99999999999999999999999999 ani de exp in intrebari prostesti ca asta. As vrea sa iti spun ca esti o proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna deoarece ei au impresia ca-si afecteaza prietenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nici nu au fost vreodata impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar Demi Lovato si Joe Jonas nu au fost niciodata impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostilor ei nu au fost niciodata impreuna doar in desene

| InStYle a răspuns:

Nu mai sunt(funda?)

| Pufyx a răspuns:

Stiu ca au fost insa acum s au despartit. deci numai sunt impreuna. mie chiar imi pare rau le statea bine imprlove struck