| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc MIHAELA am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta de 2 ani, incerc sa raman insarcinata nu stiu am luat si pastile acid folic si mai multe ziceti-mi daca stiti. ceva va rog.

4 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Poate problemele nu sunt la tine tongue, mergi de mana cu sotul sau concubinul si faceti-va un control amanuntin. Nu ai sa regreti! happy

| katala a răspuns:

Musai sa mergeti amandoi sa faceti investigatii! Poate ca nu tu trebuie sa faci tratament! Multa bafta!

| alexel a răspuns:

Ai incercat un concediu sau macar cateva zile departe de rutina zilnica? La mine a functionat.

| tinuta a răspuns:

Draga mea mergi si u la un medic specialist si fa-ti toate analizele