| BOSSSMD2012 a întrebat:

ma numesc sergiu, as vrea sa devin Dj, dar nu stiu cum sa ma numesc, dati-mi va rog niste exemple, pentru cel mai bun raspuns, sau chiar mai multe raspunsuri dau funda mareeee, astept raspunsurile voastre...

5 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Bos-K, Ser-J, fev-savour, mancho, horje, ser-bk, bass-ca, skrillog, mcd, mkv, dark-mode, blue-eyes, savor, jk, mkd, sbk, bsk, light-bo, sarajei, bo-bj, hermj, serevej-bok, boka, sarj-B, fantas-mo, sant-ca, boamji, super-bs, kalo.

| Barmaleus a răspuns:

Dj Boske
Dj ***

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Bosketarul.

| CrazYKid0 a răspuns:

Dj sergiu thinking

| BOSSSMD2012 explică:

Nu,scuze MisterGoldX,dar aceste variante nu ma aranjeaza,dati-mi altele,mai reusite,adica sa nu fie numai litere dar de exemplu: dj extazzi,dj lion, dj Boss, asa ceva, astept...