| BOSSSMD2012 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru, vreau sa devin Dj si nu stiu cum sa ma numesc, adica de exemplu: dj smash, dj aligator...asa ceva, ajutati-ma plssss, de dorit numele sa fie in engleza, celui mai bun raspuns dau funda mare, dati cit mai multe exemple (daca este necesar, ma numesc sergiu)...astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Sky-face, dra-go, sejo, blak-moon, bob-mc, mx, krack, blackymoon,...

| oCiudata a răspuns:

Buna,uite eu iti dau un exemplubig grinj Giurix;
Nu e un nume in engleza, dar e un nume mai ciudat si mai unic. Poate nu te-am ajutat dar mi-am spus parerea.Te pup!

| Leylla a răspuns:

De ex: dj moon, dj gy, dj splash, dj smile, dj rocket, dj krank...nu stiu...astea sunt ideile melelaughing sper ca te-am ajutat