| kliffe a întrebat:

ma numesc sergiu; ziceti-mi va rog care antivirus credeti voi cai cel mai bun?-:? Astept raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| cristianela a răspuns:

Incearca programele de aici. sunt marfa! http://www.tocilarii.ro/......mai-rapid/

13 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde ce win ai

| kliffe explică (pentru S3c0ndSh0t):

Andreutzu am windows XP tongue

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru kliffe):

Eu am MSE si il tin de 2 ani aproape 3 fara probleme il iei dupa site-ul Microsoft

| omide a răspuns:

Intra pe http;//download.RNT.ro la sectiunea Antivirus
iti recomand AVAST

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Norton.

| Misterryo a răspuns:

Norton Antivirus

| CristianMarius a răspuns:

Avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira,clar cel mai bun.

| orang23 a răspuns:

Avg security 2011 cel mai bun iti gaseste virusi imediat ce descarci sau instalezi ceva infectat

| littlehim18 a răspuns:

Buna eu am ESET smart security 4 si e foarte bun nici o problema in plus am un program pe care iti modifica singur parola si userul cauta pe google TNOD.