| nimenisinimik a întrebat:

Ma pasioneaza foarte tare muzica rap si as vrea(nu stiu cum) sa imi formez o voce pentru a putea intrerpreta cateva piese.Niste sfaturi. Tutoriale. Ceva cu care as putea sa cant.

1 răspuns:
| BinnkTheBest a răspuns:

Pai uite si eu cant dar nu doar rap mai multe. poti sa te duci la studio pentru asta trebuie sa intrii pe google sa cauti intelegi?happy sau daca vrei poti sa iti iei o aplicatie pentru remixat tot asa de pe google daca vrei sa iti formezi o voce trebuie sa faci vocalize iar daca esti dispus/a sa dai niste bani pentru cursuri mai performante poti sa cauti tot pe googlelaughing :*cu placere... FUNDA