| Daria a întrebat:

Am o nedumerirethinking Profa de muzica ne-a rugat s-o anuntam daca sunt doritori pentru corul scolii.Eu as vrea tare mult sa merg, numai ca, cred ca sunt auditii inainte.Eu stiu sa cant, am voce buna numai ca mi-e o rusine ingrozitoare sa cant in fata la idiotii din clasa mea.sad
Ce sa fac? Multumesc celor care raspund.

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Ii spui profei si ea va intelege. O sa mergeti probabil pe hol si te va asculta acolo. Succes:*

9 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Daca ai o voce frumoasa cum zici tu, nu vor rade. Si colegii mei is la fel si daca rad ei incep si eu si atunci iese varza laughing. Dar incearca sa nu-i bagi in seama. Tu canta acolo si sigur vei intra in cor. Bafta happy

| UNfriendLY a răspuns:

Ii spui intre 4 ochi, si te va intelege

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pese de idiotii din clasabig grinMergi la auditii si apoi la cor daca iti place si daca te pricepi.

| Alina0491 a răspuns:

O poti ruga sa te asculte individual, poate poate va intelege. Daca nu imagineaza`ti ca esti in sala doar tu si profesoara ta, daca incep sa rada nu-i baga in seama, tu termina`ti cantecul si sigur o sa-i uimesti pe ei dar si tu vei fi incantata ca`i reusit. Succes

| Ioana1999 a răspuns:

Fi tare...sa nu-ti fie rusine arata ce voce ai sigurat dupa o sa se indragosteasca un baiat de tine (sau mai multi),,, daca canti bine si ati place lasa emotia si rusinea sa iasa din tine.sa-mi zici cum a fost

| Puuuf a răspuns:

Pur si simplu gandeste-te ca esti singura si daca iti este rusine sa canti in fata idiotilor nu te uita la ei plus ca nici nu ar trebui sa iti pese de ei pentru ca este auditia ta si trebuie saiti arunci emotiile la gunoi daca nu gasesti un gunoi prin preajma ia-ti emotiile in mana si punele pe ascuns in ghiozdanul idiotilo sa aiba ei emotii nu tu...
SUCCES:dhappy
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii vorba aia, cu rusinea mori de foame
oricat de bine ai canta, intotdeauna vei avea si fani si 'hateri'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu tot o sa canti in fata idiotilor alora, nu vad care ar fi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti tu pe parcurs doar nu te bazezi pe altii fa ceti zice inima si capulwinking