| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Ma plictisesc. asa ca m`am gandit sa fac un cantec laughing)
Dati`mi si mie idei de,, teme,, pentru un cantec.
Dar sa nu fie de dragoste laughing
Vreau doar o idee
Dau funda pentru cea mai buna :] +vot

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Poti face un cantec despre cei mai buni prieteni. Le poti scrie calitatile, defectele, in versuri. O sa iti iasa niste rime grozave. Sper ca te-am ajutathappy Bafta cu cantecul.

| Luci2000 a răspuns:

Prima data eu zic sa faci o poezie si apoi iei niste cantece negative de pe net(fara versuri) si pui poezia pe melodia negativa.Eu zic sa faci despre vara si distractia ta vara..Baftawinking

| stefany a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii dai un nume... cum vrei dar sa fie despre visele tale. Sper ca te-am ajutatphbbbbt

| ciuphu a răspuns:

Poii...ar putea sa se numeasca ''Viata'' si sa scrii despre viata de zi cu zi dar vezi sa aiba rima! ca eu am facut unul si a iesit genial!love struck:p fundita?