| nevermind1234 a întrebat:

Bună!
Ma poate ajuta cineva cu un răspuns, vă rog?!
Cum se numește genul de muzică folosit la emisiuni atunci când se așteaptă alegerea unui câștigător, de ex? Am cautat melodii de suspans dar găsesc numai gen filme horror. Am organizat un giveaway, am înregistrat extragerea aleatorie și am nevoie de un sunet de fundal pentru a edita clipul final, dar nu știu ce criteriu de căutare sa folosesc! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Victory music soundtrack

| nevermind1234 explică (pentru carevaescu):

Mersi de răspuns! Descoperisem între timp un termen bun și nu am mai verificat răspunsurile, dar voi tine minte! eu am căutat 'uplifting'... si până la urma am ales un "instrumental" modern de Crăciun, în ritm alert. A mers brici!

1 răspuns: