| anonim_4396 a întrebat:

Cine asculta Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Eeeeu!

21 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Cei sub 15 anisori, retardatii si ipocritii.

| wolder a răspuns (pentru Ecea):

Tokio Hotel asculta cine vrea nu doar cei sub 15 ani!
Si acele persoana nu sunt nici retardate nici ipocrite fata de persoanele care asculta muzica populara, opera sau mai stiu eu ce!
Sa nu dam exemplelaughing)rolling on the floor!

| Ecea a răspuns (pentru wolder):

Ok,cati ani ai tu?
Sa vedem daca am dreptate.

Apropo,opera este cea mai buna muzica, dar putina lume o intelege, deoarece multi au un creier foarte simplu si nu pot percepe o muzica complexa.

| wolder a răspuns (pentru Ecea):

Eu am peste 15 ani! Peste 2 saptamani fac 16 ani!
Si oricum opera este o muzica foarte simpla pentru minti reduse!
Ce sa intelegi din tipatul ala continuu care nici macar nu are un sens?
Dar imi pare rau tu ai vreo 60-70 de ani [dar mai mult de 40 nu iti dau dupa gandire si pozalaughing]

| Crisis a răspuns (pentru wolder):

Mi-e sila de tine.

| wolder a răspuns (pentru Crisis):

Si mie mi-e scarba de tine daca tie ti-e sila de minesmug!
Si apropo nu te pune nimeni sa te uiti si sa raspunzi la intrebarile mele!
Nu te-am intrebat pe tine personal nimic! Mai sunt multi alti utilizatori TPU care as vrea sa-mi raspunda la intrebari nu numai tu si restul neinteresantilorlaughing!
oh go on jettonguebig grin

| Crisis a răspuns (pentru wolder):

Mi-ai marit si mai mult sila.

| Ecea a răspuns (pentru wolder):

Serios?
Ce mi-e 15 ce mi-e 16.in fine,o sa mai cresti.
Cat despre opera,daca alea sunt urlete inseamna ca nu ai auzit ca exista soprane, tenori, etc.
House-ul ce mai este? daca in opera sunt doar urlete in house ce sa mai spunem ca nu are nici o logica muzica aia.
Dar hai sa ascultam putina opera sa vedem daca ai dreptate.
http://www.youtube.com/watch?v=akdAvg8SO1A

Daca asta este o muzica simpla, inseamna ca nu ai creier nici macar pentru 16 ani ai tai.
Vestea proasta este ca am 21 de ani, dar am multa cultura muzicala, scoli de muzica si multi ani de experienta in domeniul acesta.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru Ecea):

Despre videoclipul tau...bineinteles ca a avut Vevo grija!
Si de ce iti bati capul cu ea?

| Ecea a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Nici eu nu stiu.
De multe ori ma gandesc ca poate le deschid mintea si ii pot face sa priveasca lucrurile si altfel,dar de cele mai multe ori esuez,sunt prea multi si prea incuiati.
Si mie mi-a spus cineva de mic copil ca nu e buna muzica(,)care o ascultam,nu este buna gandirea, nu este bun anturajul, etc si apoi cand am crescut i-am dat dreptate.Tot ce mi s-a spus m-a facut sa gandesc altfel.Ma gandesc ca sunt dator si poate macar sa spun si eu altora ca nu este buna gandirea,muzica,etc nu ma costa nimic,daca poti sa ajuti un om, ajuta-l, dar daca el nu intelege nu are rost.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru Ecea):

Frumos!
Dar ce vrei sa discuti c cineva care jigneste niste genuri muzicale care se pot numara printre cele mai bune!
Tokio Hotel? Serios?
Frate esti un user bun dar nu-ti irosi timpul cu ea!
Uite ce nick name are!

| wolder a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Hai ca nu-mi pasa uita-te ce nickname ai tu si tu sa vorbesti!

| Crisis a răspuns:

Emolăii.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru Crisis):

Corect!

| wolder a răspuns (pentru Crisis):

Trupa Tokio Hotel nu e o trupa Emo! Te rog frumos sa te informezibig grin! Sau sa ii asculti si sa vezitongue

| wolder a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Incorectbig grinbig grin

| Criiss16 a răspuns:

Buna. Ii ascultam acum 6, 7 ani, nu mai stiu sigur. Tu ii asculti?

| wolder a răspuns (pentru Criiss16):

Da, ii ascult! Oricum acum 6-7 ani aveau muzica mult mai proasta ca acum!

| Criiss16 a răspuns:

Ce conteaza daca ea asculta sau nu Tokio Hotel? Fiecare cu gusturile lui, nu? straight face

| wolder a răspuns (pentru Criiss16):

Ti-as fi dat funda, dar cand am vrut sa apas pe funda mi-am dat seama ca am dat-o deja! Multumescbig grin si scuzeblushing!

| Criiss16 a răspuns (pentru wolder):

Hehe, stai linistita, nu-i nimic! (: