| Ionela_Mirela_1994 a întrebat:

Mi-am amintit de curand o melodie pe care mi-o canta mama cand eram mica, era o poveste de dragoste in care fata era pe moarte si ii spunea iubitului "mai sunt destule fete-n sat"...nu imi mai aduc aminte versurile dar era ceva de genul asta:degeaba-n lume mai sunt fete/degeaba-n lume mai traiesc/daca femeia ce-o iubesc.Va rog mult sa ma ajutati, chiar as vrea sa mai ascult melodia aceea happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cred ca este o poezie.
http://www.lipiciosii.ro/? do=Jurnale&user=132680&post=45454
O zi buna:)

| Ionela_Mirela_1994 explică (pentru caramela):

Multumesc foarte mult :*

| caramela a răspuns (pentru Ionela_Mirela_1994):

Era ceea ce cautai tu?
Atunci ma bucur ca am putut fi de foloshappy
O seara bunahappy