| BicolorBell;x a întrebat:

Buna!
Mi'am cumparat un bilet la un concert, dar nu am 18 ani pentru a intra singura.
Credeti cu daca m'as duce cu biletul la concert, nu m'ar lasa sa intru?
Toate prietenele mergem la acel concert, dar nu suntem majore.chier nu ne vor lasa sa intram?

Răspuns Câştigător
| oky a răspuns:

O sa va lase sa intrati. Pentru orice eventualitate, daca va intreaba daca aveti 18 ani ziceti si voi da, ca nu sta ala sa se uite in buletinul vostru sa vada daca aveti sau nu. Din moment ce aveti bilete o sa va lase sa intrati.

2 răspunsuri:
| BicolorBell;x explică:

Anahi-Mi delirio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce concert