| hevy a întrebat:

mi-am facut o trupa de curand si vrem sa dansam hip hop.as vrea sa-mi spuneti si mie melodii potrivite pentru acest stil de dans.primeste fundita cel care imi spune cele mai frumoase si potrivite melodii. multumesc

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

BUG Mafia - In anii ce au trecut laughing

| ColoradoM a răspuns:

Florida-low
DMX - Get It On The Floor ft. Swizz Beatz
Soulja Boy Tell'em - Crank That
Birdman - Pop Bottles ft. Lil Wayne
BOSS AC - Hip-Hop
Nelly-Heart Of A Champion
2Pac ft Roy Jones Jr - Can't Be Touched

| YBlog.Tk a răspuns:

Uita-te la:
How she move, Honey, Step Up 1 si 2... si alte fime de genul asta tongue

| andrewsefu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Qeodfv4j-LU eu sunt hip hoper si fac dansuri dar nu de hip-hop si astea doua sunt super pentru hip-hop amrican http://www.youtube.com/watch?v=t_qCqs0efqk

| andrewsefu a răspuns:

Da pentru madutza crank that e super si ea sunt multe merge ceva si pe puya-e hip hop sunt foarte multe