| Summer Memories a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii frumoase, in special hip hop.As vrea ceva in genu' "Bitza- Intrebari gresite" sau "Smiley feat Cheloo-Plec pe marte". Daca sunt mai noi, si mai bine happy.

Multumesc kisskiss

Răspuns Câştigător
| emy_8408 a răspuns:

Bitza-Numele tau, Sper ca n-o sa fiu eu, Copii imbatraniti inainte de timp, Sinuciderea unui inger, N-o sa mai inchid ochii, Cantecul si povestea lui, Tovarasilor.
Ombladon-Egali din nastere, Tot noi, Made in Romania, Daca pozele ar vorbi(tare rau asta), Metode clasice de sinucidere, Nici o lacrima, Cheia sub pres.
NimeniAltu' - Inger si Demon, Tara minunilor, Nu vreau sa vars lacrimi.
Sunt mai vechi dar sunt super misto.

13 răspunsuri:
| amc a răspuns:

thinking pai mie imi place Grits-my life be like
Eminem:
morkinbird
sing for a the moment
beautiful
GuessWho:locul potrivitstraight face
lil wayne.

| Summer Memories explică:

@sorin nu ascult manele!
Si daca cer melodi hip-hop nu inseamna ca cer Puya. Puya in ultimul timp nu mai canta hip hop!winking

| adydassler a răspuns:

Guesswho locul potrivit
T-pain -Take Your Shirt Off
Jay Sean & Lil Wayne - No Air
http://www.youtube.com/watch?v=kMMfpjaCCOY

| alecs871 a răspuns:

Pai nu orea stiu ce sa zic... poti incerca si Nane, avand in vedere ca esti fata poti incerca Doar o sansa si Suport si diamant, dar nu sunt noi aceste melodii.

http://www.youtube.com/watch?v=GI1NCAKk-Og&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=0n2ctyCZpbc

Si ca alte melodii, ce sa zic, poti cauta prin topurile de la Kiss FM, Vibe FM.

Răspuns utilizator avertizat
| lolitagirl a răspuns:

B. U. G. Mafia-in anii ce`au trecut
B. U. G - anturaju
2Pac-Californian Lover
2Pac - Hit`em up
Spike ft.Guess How-Tu
Guess How-Eugen
Parazitzii - omu din lift

| ioana_5244 a răspuns:

Jerryco-stai

| mrsolo a răspuns:

Cum am mai zis cuiva de aici poti incerca furnici coapte - cocon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga- bad romance,

| primaru a răspuns:

Paraziti noi vrem respect

| sorin_7050 a răspuns:

Fratilor, voi cand o sa intelegeti ca hip - hop-u' nu e pentru papusei, nu e doar un sdtil de muzica, in acelasi timp e si un stil de viata, deci nu exista melodii hip - hop de dragoste, nu mai spun de rap, stiu ce ceri tu, manele, descarca ultimile doua albume a lui puya, poate iti place.

| LoveBabyMee a răspuns:

Am eu o melodie foarte faina dar e cam veche:( Dar eu ti-o dau
http://www.trilulilu.ro/mirelad/f43f1e9261f78e ian raiburg-ce seara minunata;)

| dedea a răspuns:

Justin bieber one time