| Anonim37 a întrebat:

Mi'am luat de curand un nokia c3. As vrea sa pun muzica pe el dar nu stiu cum big grin. Nu are cablu si la calculatorul meu nu am unde sa bag cardul sad. Ma puteti ajuta? Dau fundita happy

4 răspunsuri:
| Lluuminitaa a răspuns:

Poti sa-ti cumperi un bluetooth pentru calculator arata ca un stik si il bagi la calculator acolo unde se baga cablul usb apoi se face conectarea normala ca atunci cand vrei sa trimiti o mel de pe un tel pe alt tel numai ca in cazul tau o trimiti din calc in tel sau invers
sper ca te-am ajutat :*

| davio a răspuns:

Cumpara cablu de date apoi ia de aici Nokia pc suite; http://www.softpedia.com/progDownload/Nokia-PC-Suite-Download-11999.html si apoi transferi orice de pe tel pe pc si invers.

| Magduttza a răspuns:

Am eu bluetooth, doar ca trebuie sa il gasesc :d si vi la mine si imi zici si melodiile si ti le pun happy sau ar mai fi o varianta dar vreau sa ti'o spun doar tie!

Răspuns utilizator avertizat