| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*. Mi-am propus sa fac ceva si chiar as vrea sa-mi iasa....De cand sunt mica imi place sa cant, desi nu multa lume stie asa.Am voce desi nu pot sa ating unele note inalte. Lasand asta la o parte m-am gandit sa ma inregistrez cantand o melodie, si sa fac un filmulet original in tema cu melodia.Adica un videoclip cu vocea mea pe fundal. Dar as vrea si parerea voastra, adica m-ar ajuta foarte mult. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Eu zic asa... mergi la un profesor de canto, vezi ce zice daca ai sau nu voce si daca este ok, poti sa te apuci sa faci ce video vrei tu ca nu o sa te faci de ras si sa fie treaba buna pana la capatwinking bafta happy

| anonim_4396 explică (pentru Alicezzz):

Am fost l-a un profesor de canto, si am voce. Dar nu pot sa continui cu lectiile pentru ca fac sport, si am si scoala. Nu am timp suficient... big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La*

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti sa faci mai multe chestii de-odata si sa excelezi in toate. Daca iti place sa canti, fa canto. Daca iti place sportul, fa sport. Trebuie sa alegi.