| 熊Panda熊 a întrebat:

Oricine, chiar daca nu stie canta, se poate inscrie la cursuri de canto? Eu am o voce cat de cat, dar daca ma fac de rusine ca merg acolo si am o voce mediocra?

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Nu ai de ce sa te faci de ras, cel putin nu acolo, du-te cu incredere. In viata trebuie sa stii sa te urci in "trenuri", poate este asta unul pentru tine. Profesorul de acolo o sa fie sincer cu tine (ca un medic) si o sa iti spuna daca mai poti veni si data viitoare.

| DarkShadow98 a răspuns:

In nici un caz nu ai de ce sa te faci de ras pentru ca profesorul de acolo te analizeaza ca pe cineva fara studii in domeniul muzical ( ca pe cineva care nu are treaba cu muzica ) iar el iti va spune daca este in regula sa te apuci de cantat sau nu