| alexutu001 a întrebat:

pentru cei care ascultati radio zu imi puteti zice si mie va rog cum se numeste melodia de pe fundal? era ceva de genul summer summer summer time straight face multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Gd4BZcF48tk
United ZU Artists - Vara asta este ZU

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveti nici unul dreptate, alex aia e o melodie facuta special de ei. e un sample pentru background si eu il caut de ceva vreme dar am auzit ca nu este nicaeri. am trimis mail la radio zu sa mi-o dea dar nu-mi rasp nimeni.

| eve a răspuns:

Cred ca- vara asta