| anonim_4396 a întrebat:

Este o reclama la U tv, ii spune SUMMER NIGHT si e o melodie house ii care o femeie zice "I can wait" sau ceva de genu'. Imi puteti spune cum se numeste melodia?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FunKyD a răspuns:

Melodia se numeste Michael Gray - The Weekend http://www.youtube.com/watch?v=GR8jOJZERhs

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci oricum pentru. raspunsurile voastre dar am gasit melodia ieri seara(am ibteles mai bine versurile la reclama)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms frate, nu ai habar cat am cautat-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael gray - the
weekend to begin

| Warned a răspuns:

Nu stiu sigur cum se numeste mel dar o canta DJ Zet credhee hee

| Indyy a răspuns:

Caut si eu o melodie, am auzit-o pe UTV la summer nights. este o mel de are pe fundal o trompeta, iar tipul de canta canta foarte repede nu prea am inteles ce zice, dar la un moment data zice asa : hey, bring the horse back. ma poate ajuta cineva?big grin