| Amrita a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul Twilight New Moon.imi puteti spune daca stiti cum se cheama melodia din secventa cand Bella ii aduce lui Jacob motocicletele si Bella inchide radioul? Multumesc.

6 răspunsuri:
| Amrita explică:

@mihaelutza.nu,nu e decode.decode a fost la twilight(prima parte). e o alta melodie.nu dureaza decat cateva secunde.

| M.madallina a răspuns:

Eu am fost ieri la cinema la new moon. a fost super tare! dar din pacate nici eu nu stiu cum se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici lista completa a melodiilor din twilight new moon: http://www.cinema8.ro/modules/news/article.php?storyid=75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu cum se numeste melodia cantata de niste rockeri in care apar secvente din new moon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e paramore-decode pentur ca aia imiplce mie nespus de mult si nu am auzit-o acolo

| M.D.Eveline a răspuns:

Cred ca paramore-decode pentru ca este ceva cu new moon dar nu sunt sigura