| MadalinaDaiana a întrebat:

Hei!:* Intrebare pentru toti cei care au citit cartile din seria twilight.
Imi puteti spune si mie ce se va intampla cu Jacob si Renesmee?
Vor fi impreuna?
Edward si Bella vor fi de acord?happy

6 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Da, Jacob si Renesmee vor fi impreuna, cu toate ca ea este deocamdata doar un copil. Din cate imi amintesc eu, Bella nu era de acord cu relatia lor si Edward putea sa-i citeasca gandurile lui Jacob, deci il intelegea. In orice caz, Jacob o va astepta pe Renesmee pana va creste. happy

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Din cate stiu eu, vor fi impreuna.

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Vor fi impreuna pentru ca Renesmee se dezvolta rapid.

| Sakura1218 a răspuns:

Am citit cartile twilight ( de 2 ori ) ...pai la sfarsitul ultimei cartii Renesme are in jur de 1o-12 ani ( nu mai mult )asadar nu poti spune ca sunt impreuna, insa Edward e constient de asta si nu are nimic impotriva deoarece stie ca are pe cineva care sa o protejeze.

Daca vrei o sa caut pe net fanficuri despre cuplul Renesmee Jacob sunt multe...foarte multe.
Sper ca te-am ajutat!

| messingaround a răspuns:

Pai nu prea au cum sa fie impreuna, deoarece Reneesme este doar un copil, dar Bella si Edward sunt de acord, chiar daca Bella era sa il muste pe Jacob atunci cand a auzit big grin Funda?

| AncaAnc01 a răspuns:

...Da, vor fi impreuna ..deoarece Alice a avut o viziune. la sfarsitul filmului zori de zi partea 2, viziunea era. : Bella, Edward Si Renesmee, jacob. pe o plaja. si Renesmee cu Jacob erau foarte apropiati! si era cand Renesmee era mare! nu cand avea 12 ani!

Sper ca te-am ajutat!