| stareu a întrebat:

Poate cineva sa imi compuna o melodie despre iarna in 3 strofe cu refren! Multumesc mult! Fundita!

13 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Buna!
Gata, s-a facut, m-apuc acum, zi-le celorlalti sa nu mai piarda vremea, compun eu ca am baut si-un vin fiert( si pentru mine asta e deja foarte mult). O mica intrebare: pot intre minutul 2:01 si minutul 2:59 sa bag si-o balalaica? Suna ruseste si tu vrei melodia cu iarna, de aia intreb.
Plata pentru cantec sa o faci direct in ruble, oki?

| stareu explică (pentru Leocerba):

Ha, ha, ha ce sa zic

| Leocerba a răspuns:

M-am mai gandit si as avea nevoie, totusi, de o balalaica facuta din piese Lego, imi faci rost?

| Leocerba a răspuns:

Tot eu te deranjez. Un theremin n-ai prin casa? Mi-ar fi de folos la intro mai ales.

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Dacă ai nevoie şi de un dirijor, îţi stau la dispoziţie.
Şi vreau din ce ai băut, că văd că îţi face bine.

| Leocerba a răspuns (pentru NOname):

Ne concentram si noi un pic?
stareu vrea melodie in 3 strofe cu refren!
brb

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Tu eşti cu rimele, eu cu aplauzele.
M-aş băga peste tine, dar nu acum.
Te aştept (în culise).

| MegamortX a răspuns:

Întrebare : de ce?

| stareu explică (pentru MegamortX):

E o tema pentru muzica

| MegamortX a răspuns (pentru stareu):

Aaaa...păi dacă e o temă, pot să-ți zic că nimeni nu are de gând să-ți facă ție temele.

| stareu explică (pentru MegamortX):

Poti te rog sa ma scutesti de comentariile tale, eu am pus o intrebare serioasa si tu vi cu niste raspunsuri aiurea, cand am spus tema nu m-am referit in sensul ala adica tema pentru scoala.

| MegamortX a răspuns (pentru stareu):

Tema e tot tema.

| stareu explică (pentru MegamortX):

Pot sa iti dau un sfat:in primul rand ar trebui sa citesti mai des dictionarul de omonime sa vezi si celelalte sensuri ale cuvantului "tema", in al doilea rand eu mereu m-am ghidat dupa citatul "Cel mai destept cedeaza" deci asa ca poti sa zici orice vrei tu.