| simona_6000 a întrebat:

Cine poate sa imi compuna si mie o melodie? plzzzz! dau pamblica

5 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Esti bengoasa, esti sexoasa... gura, apa dupa tine-mi lasa.
winking Pamblica
...glumesc... lasa-mi un mesaj p privat cu ce te-ar interesa. ce fel de melodie. vr sa stiu daca canti la vreun instrum, canti din voce sau doar sau vrei o melodie si nu ai nici o legatura cu muzicaa

| RockForever99 a răspuns:

Eu. Dar va trebui sa ma lasi vreo 2, 3 zile...

| Izy a răspuns:

Pai hai sa o compunem noi aici. Tu ne spui despre ce vrei sa fie melodia si noi facem versurile.

| robygabitzu1997 a răspuns:

Ai un zambet ca o capra,
Niste buze ca o vaca;
Ai un corp jepat, urat,
Eu vomit chiar acum!
Iti place melodia(nu e despre tine, dar asta mia vemit in cap)
Dai funda?big grin

| omy_9418 a răspuns:

Ce melodie romantica trista pentru voce?