| CosminxD a întrebat:

Puteti sa imi ziceti daca pot invata sa cant la chitara daca nu am ureche muzicala si nici simtul ritmului?

Răspuns Câştigător
| lauralovefashion a răspuns:

Este cam greu daca nu ai ce este cel mai importatn pentru un cantaret(ureche muzicala si simtul ritmului).Tu daca chiar iti doresti sa canti la chitara, invata! Daca o sa te concentrezi si chiar iti place o sa vezi ca o sa capeti si ritmul dar si urechea muzicala de care ai nevoie! Succes!

1 răspuns:
| RockNbeer a răspuns:

Pe astea le capeti cu timpul.nu te nasti cu ele.happy, cumparati o chitara, cautati un profesor...si ai sa vezi ca faci progrese happy