| TheYcyy a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa invat sa cant la chitra dar parintii mei nu ma lasa pentru ca"nu ai ureche muzicala"... E adevarat chiar trebuie sa ai ureche muzicala pentru a putea canta la chitara?

Răspuns Câştigător
| FackingJungle a răspuns:

Pai.da (dar poti sa inveti si asa)dar n-are rost. Daca chiar si tu crezi ca nai ''ureche'' muzicala

5 răspunsuri:
| FackingJungle a răspuns:

Perfeculsimplu : ''unpicut'' unpicut mai mult. nu vreau sa iti distrug ''visul'' dar na

| FackingJungle a răspuns:

Bravo. ( si imi pare rau )> Teai suparat p mine sau? laughing

| Perfeculsimplu a răspuns:

Buna, conteaza picut si asta.dar trebuie sa ai potential si vointa.si mai ales ca vrei asta si iti place. Deci, noroc la invatat!

| TheYcyy explică:

L-ai distrus deja.dar ma bucur ca ai fost sincer, acum mi-am gasit o alta ocupatiebig grin

| TheYcyy explică:

laughing) nu m-am suparat...doar putin la inceput dar mi-a trecut, ai facut f bine ca mi-ai zis adevarul ca altfel piaedeam atata timp, bani, energie pentru ceva nu o sa ma ajute.