| luvica a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? Caut melodii despre prieteni/prietenie/neincredere. etc. gen: Bryan Adams - I will Be right here waiting for you sau Andra - Prietenie Adevarata. Multumesc mult ^^

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Hi-Q- Asa-s prietenii...sooper melodie cu un mesaj pe masura.
http://www.youtube.com/watch?v=2ltC1N9JD2A&feature=related

4 răspunsuri:
| ellenutzza a răspuns:

Adda-prietenie adevarata adda-prietenie fumata hannah montana-true friend ( eu personal o urasc pe miley cyrusbig grin ) evanescence-my immortal evanescence-anywhere (astea doua de la evanescence nu sunt despre prietenie insa sunt super) si.cam atat. nu mai imi vin acum in minte

sper ca te-am ajutat pup:*

| glitt3r a răspuns:

Hannah Montana-True Friend
aia cu friends will be friends...
Demi Lovato-Gift of a friend
Si multe altele...

| macgyver a răspuns:

Multe videoclipuri le poti gasi aici si iti alegi tu ce doresti. AllMapamond Videos

| loveshopping a răspuns:

Pai nu stiu... dar cauta pe youtube friend si poate gasesti...