| JeLLyFisH_1005 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige la Eurovision 2011 Germania?

2 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Pai sa vedem:
-Franta-locul 1 la casele de pariuri, de cand a fost aleasawinking. Tinand cont ca intotdeauna favoritul caselor de pariuri a fost si castigatorul Eurovisionul (exceptie 2006-Lordi), are sanse mari
-Irlanda-acum cateva zile nu era in top 15 la pariuri, acum e pe 2.Irlanda-Energia lor debaordanta,live-ul bun, doza de nebunie molipsitoare, carisma le-ar putea aduce victoriawinking
3.UK-participa Blue cu melodia I can.Mai e nevoie sa spun ceva?
4.Rusia sau Suedia-2 melodii asemenatoare, un show grozav, sper sa nu se elimine una pe cealalta
5.Azerbaijan-pai,are bani, desi melodia mi se pare execrabila, prea americanizata iar ea e o afoana.
6.Slovenia-sigur top 5, as vrea sa o vad castigandwinking
cam atatwinking
a, si Bosnia si Hertegovina imi placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca Georgia melodia lor chiar e rock