| OnLyTime a întrebat:

Buna seara.TPU [Toti Pentru Unu]! Am si eu o intrebare. Credeti ca o se califice Romania in finala de la Eurovision 2011 Germania?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Credeam ca daca luam unul din primele 3 locuri ne calificam automat in finala happy

| Anonima007 a răspuns:

Da! De ce nu crezi? Romania nu e buna sau ce?laughingOm fi noi in criza dar totursilaughing.Si Romania ca si ale tari ale avantajele ei si dezavantajele. Funda?love struckxx

| EU1139 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu SPARTAKUS asa trebuia sa fie. Melodia lenei de anul' acesta este cea mai cautata deoarece ea a castigat anul' trecut.era normal ca lumea sa vada cu ce vine nou.Deja ne-am calificat...nu mai am ce spune...dar Eurovisionul de anul' asta nu se compara cu cel de anul trecut.A fost mult mai energic.Macar ala iti dadeau dispozitie sa stai pana la sfarsit.in schimb astea de anul'asta te adorm