| MeimeiPinguinu a întrebat:

Buna seara,
In timp ce ma aflam la volan am auzit o melodie noua care mi-a placut foarte mult cantata de o tipa tanara. Nu am reusit sa retin versurile dar melodia era in gen: Intr-o zi ne vom revedea o alta eu si un alt tu.
Numai tin minte..Era cantata parca a zis apoi la radio de o tipa pe nume: Julia dar nu vreau sa mint caci numai tin minte.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Pai daca o mai auzi la radio dar nu ii spune numele melodiei, poti folosi aplicatia : Shazam. Este foarte folositoare. In timp ce este melodia la radio sau tv pornesti aplicatia si iti spune numele melodiei si cine o canta. Sper ca te-am ajutat.

| MeimeiPinguinu explică (pentru Unanonimoarecare123):

Multumesc pentru raspuns Alex.
Am aplicatia pe telefon dar fiind la volan nu am avut posibilitatea sa caut telefonul si sa pornesc aplicatia.
O seara frumoasa happy