| MeimeiPinguinu a întrebat:

Buna seara,

In timp ce ma aflam la volan am auzit o melodie noua care mi-a placut foarte mult cantata de o tipa tanara. Nu am reusit sa retin versurile dar melodia era in gen: Intr-o zi ne vom revedea o alta eu si un alt tu.

Numai tin minte..Era cantata parca a zis apoi la radio de o tipa pe nume: Julia dar nu vreau sa mint caci numai tin minte.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu explică (pentru imaqtpie):

Da aceasta este in romana a Giuliei : Ne vedem noi!
O ce ma bucur, mi-a placut tare mult melodia! Iti creaza la volan o atmosfera atat de interesata!
Iti multumesc foarte mult atat tie cat si celorlalti care mi-au sarit in ajutor.
Va pup si va imbratisez, sunteti cu totii castigatori! Va multumesc!

6 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Era în română? Singura melodie în top care conține numele Julia este asta : https://www.youtube.com/watch?v=9Ke4480MicU