| DanyLek88 a întrebat:

Buna seara,incerc sa gasesc o melodie pe care am auzit-o aseara, dar nu o gasesc nici pe youtube nici pe google.
Genul melodiei este house club cu o voce feminina ce canta in engleza doar strofele, iar refrenu este ceva de genu : ta di di di di ram di ram. Singurele cuvinte pe care mi le aduc aminte sunt : fade my...ce le canta cumva in strofa a 2-a (nu stiu daca are si o prima strofa pentru ca am auzit mai mult instrumentalul care este foarte de viata asa). Nu stiu daca e noua dar sper sa ma ajute cineva. Ms anticipat

2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

AronChupa - I'm an Albatraoz
https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0

| DanyLek88 explică (pentru RoyDupuis):

Nu esta asta, pe asta o stie toata lumea, dar in fine m-am lasat pagubas nu o mai caut ca nu are rost... daca stiam mai multe detalii, da