| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara si LA MULTI ANI! un 2010 plin de multe rasp ajutatoare va doresc.mi-am amintit de o melodie dar nu stiu cum se cheama, sau cine o canta, de aia apelez la voilaughing. mel o canta un baiat( cel putin asa era in videoclip) conducea o masina decapotabila, alba sau un albastru deschis( daca imi amintesc bine) era langa o fata bruneta, cu parul pana la umeri si se dezbraca in masina, isi dadea bluza jos... tin minte ca, parca numele sau titlul piesei era deja vu... off, daca ati stii despre ce mel vb, v.asi fi f recunoscatoare.

3 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Cred ca melodia de care vb e Deja vu - i can't stop.

http://www.youtube.com/watch?v=sIMNjwhJCTo

| dadaaaaa a răspuns:

Nu cred ca era aia d mai jos...scuze m`am grabith cu raspunsul