| OvyBluRay a întrebat:

Buna seara TPU am cateva nelamuriri cu niste Boxe Sonorizare vreau sa stiu daca isi merita banii si daca sunt puternice uitati aici detalii de la boxele si site http://silstar.ro/......-7279.html

Descriere:
Set de 2 boxe (1 activa + 1 pasiva), cu amplificator încorporat.
Ideal pentru karaoke, muzicieni, tastaturi, baruri, etc...

Ecou

Reglaj frecvente joase si înalte

2 intrãri microfon

1 intrare linie

Colþuri de vinil ºi mâner

Specificatii:
Woofer 10 inch/25cm
Putere 700W pmpo
Putere maxima amplificator:300W
Intreri microfon:2
Intrari linie:1
Banda de frecventa: 40Hz-20KHz
Dimensiuni: 62x35x35 cm
Greutate: 24 kg

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Personal, am vrut si eu sa iau boxele alea, dar m-am interesat in stanga si dreapta si sunt praf

se aud bine pentru camera, dar nici moarte nu au 300w. eu nu le-as lua. sunt noname, nu scrie nicio firma pe ele.
clar ca sunt chinezarii. mai bine iti iei un amplificator si 2 boxe si vei iesii mult mai bine. nu te grabii ca regreti dupa. strange bani si i-ati ceva mai bun.