| Keros a întrebat:

Buna seara, astazi mi-am cumaparat un sistem audio Soundbost HT2100C 12 W RMS Specificati: Sistem 2.1, Putere RMS: 10w+3w*2 Raspuns in frecventa: 40Hz-20KhZ Ratie S/N >:=70dB
Separare: >=7, Dimensiuni boxe: 3"woofer+2.75"steliti"2
Problema me-a este ca nu-mi merg toate boxele vreau s-a spun ca o boxa si bassu imi merge perfect dar 1 mi se aude doar pe fundal ceva frecvente pe acolo, Daca ma puteti ajuta cu ceva sau o sugestie ceva posibil sa am probleme cu placa de sunet sau draiver....PS: Sistemu merge perfect dar problema este de la mine. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Pai depinde acum cum ai setat in pc.
trebuie montata pe mufa verde la pc din spate, si setat in realtek langa ceas doar 2.1 sau 2.0!
sistemul merge bine conectata la tableta/telefon/laptop?

| Keros explică (pentru SasNetRomania):

La telefon merge perfect! am Samsung Galaxy Chat B5330

1 răspuns: