| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Ma bate o melodie de ceva timp. Nu imi aduc aminte versuri din pacate, nici cine a facut-o. Tot ce imi aduc aminte este ca prin padure umbla o fata imbracata in rosu iar la finalul melodiei ea se intoarce cu fata si era un craniu animat.
Da stiu, nu sunt multe detalii, dar poate cineva isi aduce aminte, ar fi super. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Prin detaliile pe care mi le-ai dat tu, prima oara mi-am amintit de melodia Liviu Teodorescu x Killa Fonic - Lista de Pacate, dar cred ca nu e aia. Alta idee nu am, si nu imintesc nici o melodie asa. Daca nu e asta, bafta pentru a o gasi in continuare!

| BlaDe12345 a răspuns (pentru IonutR1):

Era straina melodia dar mersi pentru incercare, apreciez.

| IonutR1 a răspuns (pentru BlaDe12345):

E bine ca mi-ai zis si ca e straina, mai caut si daca gasesc iti spun.