| roberttcrs a întrebat:

Buna seara TPU, va rog frumos ajutati-ma.Am o problema daca copiez videoclipuri de ex:Florin Salam Nunta Imparateasca pe un stick de memorie poate reda la masina la casetofon?

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Videoclipurile nu pot fi redate la aparatele mentionate, insa daca transformi videoclipurile in melodii mp3 si le pui pe stick, iar cd player-ele sunt prevazute cu iesiri usb in care sa bagi stickul si sa ti le citeasca, vei reusi. Sunt programe pe net de transformare in mp3.

1 răspuns:
| blabla5532 a răspuns:

Incearca in frigider [ no offense ]