| anonim_4396 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva puppy dog eyes. stiti cumva cum se numeste pen'ultima melodie din serialul pariu cu viata. versurile sunt gen asa : Doare fiecare clipa am vazut cum viata e o risipa e un destin e prea mult, un joc pe care l'ai pierdut ca sa fiu eu am invatat sa lupt. aste'as versurile. sper sa ma ajutati :*
mersi frumixxxx puppy dog eyes [-o

Răspuns Câştigător
| lolly1130 a răspuns:

Melodia se numeste"Am invatat sa lupt"

3 răspunsuri:
| PetricaJoi a răspuns:

Sincer nu stiu. Dar primul episod il poti vedea online aici http://adf.ly/2kKQy sau sa il descarci. Bafta!

| lorenaalexandra a răspuns:

Mersi mult asta e melodie m'ai ajutath super mult :*