| FursecCuCiocolata a întrebat:

Heii >TPU!:d<
Stiti cumva unde pot gasi toata melodia (full) LALA BAND - AM INVATAT SA LUPT? Dar nu aceea in care canta Alina si Dorian in duet. Aceea care are versurile: http://burlacita.blogspot.com/......at-sa.html
Am gasit versurile dar melodia nu!:(:((=((
Ma puteti ajuta va rog mult?:(
FunDa Mare De Tot pentru cine ma lumiuneaza!:):x:*:d

3 răspunsuri:
| PsihoLoly a răspuns:

Ei bine, o poti lua de pe youtube direct. happy Exista siteul ListenToYoutube. Iei linkul melodiei, intri ep saitul enuntat in propozitia anterioara si il bagi unde scrie adresa urele. Dai pe "go" si de acolo faci tu singura restul.winking

| FursecCuCiocolata explică (pentru PsihoLoly):

Cand bag linkul si dau go imi spune url invalidstraight face:[

| PsihoLoly a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

Pai in cazul asta,daca vrei,imi dai idul tau,i-au eu melodia si ti-o dau, apoi nu mai avem nici o treaba una cu alta si promit ca nu dau id-ul tau nimanui, ok?