| marinaboghita1 a întrebat:

Sunt in clasa 6, iar eu si colegele mele nu stim cum sa ne imbracam la dansurile de sfarsit de an... Nu avem nici o ideee pentru ca nu vrem sa cote prea mult. Aveti vreo idee? PS: Facem dans modern pe melodia "Bang Bang"

Răspuns Câştigător
| Just0a0dream a răspuns:

Buna.
In primul rand,trebuie sa fie comoda,dar si sa arate bine. Puteti sa va luati colanti (arata bine si sunt comozi),culoarea o puteti decode voi,negri,albastri,roz, rosii, albi etc, si majoritatea aveti o pereche de colanti in dulap, daca nu sunt destul de ieftini cei colorati 15-20 de lei.In partea de sus puteti sa va luati un tricou, sau un maieu, din nou decizia culorii va apartine, si cu o vestuta scurta colorata sau de blugi arata foarte bine.O alta alternativa ar fi o fusta, sau colanti cu pantaloni scurti deasupra.

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Ati putea sa va imbracati ca fetele din Rebelde : fusta in carouri si camasa.

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Eu zic sa incercati sa va imbracati cat mai lejer