| DarQueen a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea sa imi comand un tricou cu trupa "Cinema Bizarre"?
Am cautat pe mai multe site-uri dar nu am gasit decat din strainatate si la un pret destul de ridicat.
As vrea daca se poate si daca exista sa il iau de undeva din Romania.
Daca stiti, va rog link-uri.
Multumesc anticipat.

P. S.: Dau si "celebra" fundita la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| aisha01eu a răspuns:

Poti sa-ti faci tu in oras unul. Exista magazine speciale unde se imprima poze pe tricouri. Plus ca tricoul tau va fi original. Iei o poza cu "Cinema Bizzare" si o personalizezi cum vrei, apoi te duci la magazin sa ti-o imprime.

1 răspuns:
| andr33ad3a001 a răspuns:

Ai putea sa iti fac tu acel tricou.Sunt multe firme care personalizeaza cani, tricouri, puzzle etc... sau de ex: pe net gasesti ff multe site-uri care personalizeaza diferite chetii
http://www.happycopy.ro/servicii/50/Obiecte-cadouri-personalizate.htm