| AndreiBv a întrebat:

Sunt Dj...pana acum aveam numele de Dj VirtuAL, dar nu merge este prea sec! Daca ati putea sa ma ajutati? Sa imi sugerati niste nume de Dj. Numele meu e Andrei daca va ajuta. Vreu sa vad ce imaginatie >aveti:... Puteti sa dati mai mult nume. Cel mai bun primeste funda! Fara Drew sau din astealaughingAs dori nisten nume care sa sune >frumos--de DJ!

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Dj Chowder
Dj Rada'Music
Dj Andrex
Dj Andrusic
Dj Wang
Dj Kun
Dj Andru Gore
Dj Side
Dj Rude
Dj Spell
Dj Undo
Dj Redo
Dj Word

Pfff ...cam complicat pentru ca majoritatea numelor faine sunt luate. N-am inspiratie la ora asta dar poate te ajuta vreunu-l din nickurile de mai sus.

P. S : La naiba azi am descoperit ca exista Dj Nume straight face .Suna...banaaaal? raised eyebrows

8 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Dj andre

dj andy

dj andru laughing

dj andrei

dj an

sper sa iti placa

| daηă a răspuns:

Dj Andy

Dj pur si simpu

Dj andrei

Dj adi

Mie imi place cel mai mult Dj AnDy smug

Succes.

| upgrade a răspuns:

Dj Andy, dj Andu...

| Adina_3463 a răspuns:

Eu insistlaughingDJ Dray.am raspuns si pe cealalta intrebare...

| Aniii a răspuns:

Dj Andy.sau.Dj A

Răspuns utilizator avertizat
| CarlaD a răspuns:

Dj 7(seven)

dj violet

dj fighter
dj star
dj andy
dj simple
dj A
dj dark
dj sunrise
dj idol
dj eden
dj glasbenik(inseamna muzician in slovaca)

| Lipsa_Roby_1991 a răspuns:

Dj K33nT